Hakkımızda

Şirnaz Ocakbaşı Restaurant

ŞİRNAZ Türk yemeklerini nefis biçimler ve lezzetlerle sunuyor.

Şirnaz Restaurant yemek yemekten, değişik lezzetler keşfetmekten, farklı kültürlerin ve birikimlerin farklı mutfaklarını bilmekten heyecan duyanlara hitap ediyor. Güzel tatların, değişik lezzetlerin damaklarda her zaman hatırlanacak izler bıraktığına inanan ŞİRNAZ Türk yemeklerini nefis biçimler ve lezzetlerle sunuyor.
Patlıcan salata, muhammara, tereyağlı humus, çiğköfte, ezme salata, künefe gibi çeşit çeşit soğuk - sıcak mezeler, tatlılar ve elbette Güneydoğu mutfağından tatlar Şirnaz Restaurant'ın unutulmayacak lezzetleri arasında.
Şirnaz Restaurant'ta Türk Mutfağı'nın kendini ıspatlamış usta aşçılarının elinden çıkan sihirli lezzetleri, sizin ve sevdiklerinizin bu mekanın bağımlısı olmanızı sağlayacak. Dostlarınızla leziz yemeklerinizi yiyip, içeceklerinizi yudumlarken ortamın sessizliği, güzelliği, atmosferi sizi büyüleyecek. Şirnaz Restaurant lezzetin ve hizmetin öneminden sonra göze hitap eden şıklığı ile özel misafirlerinizi ve sevdiklerinizi ağırlayabileceğiniz eşsiz bir mekandır.
Pazar günlerinin başlangıcında sevdiklerinizle hoş bir Pazar kahvaltısı ile güne başlamak sizin için vazgeçilmez bir alışkanlık olacaktır.

hakkimizda